• Wpisów: 22
  • Średnio co: 42 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 17:07
  • Licznik odwiedzin: 7 468 / 978 dni
 
myfluffyworld
 
27.07.2016
Hej! Dosć długo nie pisałem, a dużo się działo. Pierwsze co zauważyłem to, to że Włochale już prawie w ogóle nie przychodzą. Na pewno wystraszyły się mnie, no ale trzeba rządzić twardą ręką i takie tam. W sumie to myślę, że ta sprawa z nimi to był test mojej odwagi i sprawności. Dlaczego ? Bo: Nie przychodzą i zrobili mi ceremonie koronacji! Serio, przynajmniej tak to wyglądało. To było wieczorem. Siedziałem i oglądałem coś, gdy nagle dali mi berło i korone. Tak się prezentowałem:
PicsArt_07-23-02.42.32.jpg

Przepraszam za jakość, ale mój niepłatny paparazzi robił zdjęciem cegłą. Tak mówił, chociaż raz wspominał o tosterze. Nie wiem co wspólnego ma cegła z tosterem, ale widocznie obie te rzeczy są cieżki, bo ręce mu się trzęsły jakby za dużo cukru zjadł.
Wracając do mojego wieńca to coś mi się wydaje, że taki sam nosił Cezar, ale nie wiele mi to mówiło. Dopiero następnego dnia zobaczyłem w telewizji pewien program i mnie olśniło! Cezar to pewnie skrót od Cezary Pazura. I wszystko jasne! Jestem tak samo ważny jak ten z telewizji! A to już coś. Kolejny wyczyn, aby stać się sławnym!
Ave Ja!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego